SKU: MBNSRGB1615DMX
[MBNSRGB1615DMX] LED Neon Flexible Strip IP67 1615mm 12W/m DC RGB 5M/Reel
https://www.gmtlighting.com.au/web/image/product.template/20072/image_1920?unique=a0586de
(0 review)
Not Available For Sale
Min Qty : 1.0
  • Voltage
  • Wattage
  • Finish
  • Energy Saving
  • Bulb Type
  • IP Rating
  • Product Dimensions
  • Weight
  • Max Running Length
This combination does not exist.
 SAVE MORE:
*Offer exclusive for online purchases only. *Excludes clearance items.
The LED Neon Flexible Strip TopView IP67 16x15mm 12W/m DC RGB 5M/Reel
Product Features:
- Energy Saving: Yes
- Wattage: 12W/m
- Voltage: DC 24V AC
- Colour Temperature:RGB Colour Changing
- IP Rating: IP67
- Finish: Clear
- Dimensions: 5000 x 16 x 15mm
- Max Running Length: 5 Meters
Applications:
✔ Residential spaces; dining room, bedroom, kitchen
✔ Retail spaces; shop window, shelving, supermarket, grocer, mall, salesroom
Voltage: 24V
Wattage: 12W/m
Finish: Clear
Energy Saving: Yes
Bulb Type: LED Strip Light
IP Rating: IP67
Product Dimensions: 5000 x 12 x 20 mm
Weight: 2 Kg
Max Running Length: 5 Meters
Terms and Conditions
30-day money-back guarantee
Shipping: 2-3 Business Days
Product Features:
- Wattage: 12W/m
- Voltage: DC 24V AC
- Dimensions: 5000 x 16 x 15mm